Ishink i plast, 1970-tal, obegagnad
50837
Slutpris320 SEK
Lasse Åberg, assietter och muggar, 6 delar
50835
Slutpris160 SEK
Svenska militära tygmärken/patches/insignia
50836
Slutpris100 SEK
Militära tygmärken/patches/insignia, 33st
50834
Slutpris480 SEK
Hanne Dreutler & Arthur Zirnsack, Studio Åhus, skål i glas
50831
Slutpris300 SEK
Militära tygmärken/patches/insignia, 29st
50832
Slutpris120 SEK
Pal, Spain, figurin, pojke som tecknar
50830
Slutpris100 SEK
Militära tygmärken/patches/insignia, 34st
50829
Slutpris120 SEK
Militära tygmärken/patches/insignia, 28st
50826
Slutpris340 SEK
Aldo Londi, Bitossi, Italy, skulptur i keramik, uggla, 1960/70-tal
50825
Slutpris600 SEK
Thomas Hellström, Nittsjö Keramik, berguv/uggla
50824
Slutpris2 100 SEK
Lars Bergsten, figurin, uggla
50823
Lars Bergsten, figurin, uggla
Slutpris120 SEK
Goebel, figurin, duva
50822
Goebel, figurin, duva
Slutpris200 SEK
Persisk matta, "Täbriz", Iran,305x202cm
47944
Slutpris1 250 SEK
50820
Slutpris160 SEK
Lisa Larson, Gustavsberg, "Granada", vas i keramik
50816
Slutpris140 SEK
Carl Milles. "Vindarnas lek", Guldsmedsaktiebolaget (GAB), Stockholm 1950, fat i silver och bakelit.
50815
Slutpris380 SEK
Paul Ravning, olja på duk, kvinna spelar piano
50812
Slutpris200 SEK
Lisa Larson Design, "Afghan", ur serien Vov för Åhléns
50813
Slutpris440 SEK
Reklamskylt i plåt med litografiskt tryck, "Laddning och försäljning av batterier",
50811
Slutpris820 SEK
Tedde Rhodin, olja på duk, klippig kust
50810
Slutpris100 SEK
Hauck, barnstol i trä, Stokke-modell
50808
Slutpris320 SEK
Taklampa, teak och glas, 1960-tal
50804
Slutpris300 SEK
Michelingubbe i plast, Made in France 1966
50801
Slutpris1 900 SEK
Stig Wernheden, olja på duk, stadsgränd
50800
Slutpris540 SEK
Corgi, Lotus F/1 (#154) samt Graham Hill´s Shadow (#1561), 1:43
50799
Slutpris260 SEK
Redahylla, rakmodell med 10 skeppor och en burk
50796
Slutpris1 100 SEK
Helge Kemner, olja på pannå, åkermark med gårdsgavel
50794
Slutpris140 SEK
Knut Norman, olja på pannå, stadsvy
50793
Slutpris100 SEK
Knut Norman, olja på pannå, "Från Trelleborgsslätten"
50792
Slutpris120 SEK
Gideon Isaksson, olja på duk, Trelleborgsmotiv
50791
Slutpris300 SEK
Soffbord, benställning i teak och mässing med vit travertin skiva, 1960-tal
50790
Slutpris1 550 SEK
Hörnskåp, allmoge, daterat 1806
50789
Slutpris180 SEK
Trädgårdsstolar med karm, fällbara, teak &  mahogny, 3st
50788
Slutpris1 150 SEK
Bang & Olufsen, Beovox RL 140, passiva högtalare, 1 par
50787
Slutpris540 SEK
Mustangfabriken AB Trelleborg, Mustang, damcykel, 26"
50786
Slutpris480 SEK
Skarv -/förlängningskablar, 5st
50776
Slutpris540 SEK
Awab, kökspall, 1950/60-tal
50783
Awab, kökspall, 1950/60-tal
Slutpris420 SEK
Trust Care, rullator för inomhusbruk
50785
Slutpris220 SEK
Köksstege/stegpall, utfällbar 1960/70-tal
50784
Slutpris260 SEK
Herrbetjänt
50782
Herrbetjänt
Slutpris220 SEK
Kärcher 580 högtryckstvätt
50781
Kärcher 580 högtryckstvätt
Slutpris200 SEK
Hallmöbel/klädförvaring för barn
50780
Slutpris120 SEK
Einhell, BD150 dubbelslipmaskin, obegagnad
50778
Slutpris160 SEK
Bang & Olufsen, Beovox RL 45.2, passiva högtalare, 1 par
50777
Slutpris460 SEK
Industrikompaniet Hälsingborg, King, minicykel
50775
Slutpris600 SEK
Solur, järn och koppar, uppburen av Hercules
50774
Slutpris520 SEK
Textil/bonad, uppspänd på metallram, svalor i flykt, signerad C SA
50773
Slutpris100 SEK