U.S Army, Vietnam, Jungelhatt HGU-18/P "7th Special Operations Squadron" samt M-65 fältbyxa, 1960/70-tal
49406
Slutpris320 SEK
Charlotte Weibull, dockor, 5st
49405
Slutpris120 SEK
Kaffeservis med ljusstakar, nysilver, 5 delar
49404
Slutpris140 SEK
Rörstrand, majolikavas, 18/1900-tal
49403
Slutpris620 SEK
Schierholz, Germany, ljusstakar i porslin med puttis, 1 par
49402
Slutpris180 SEK
Kaj Franck, Finel, Arabia Arabia Wärstsilä-Järvenpää Emalj, "Tomteparad", skål och glöggryta
49399
Slutpris260 SEK
Baby Grand Piano, leksaksflygel
49400
Slutpris120 SEK
Bertil Vallien, Kosta Boda, "Aphrodite", vas i glas
49397
Slutpris260 SEK
Bertil Vallien & Ulrica Hydma-Vallien, Kosta Boda, vaser i glas, 2st
49396
Slutpris220 SEK
Bengt Heintze, Kosta Boda, "Unik", vas i glas
49395
Slutpris100 SEK
Grindley of Stoke, Staffordshire samt Duka, "Tomteparad", muggar, underlägg samt bricka, 24 delar
49393
Slutpris100 SEK
49394
Slutpris100 SEK
Helena Gibson, Göteborgs Glas-Studio, brännvinsflaska samt snapsglas, 3 delar
49392
Slutpris120 SEK
Taklampa, glas och mässing, troligen Carl Fagerlund, Orrefors
49391
Slutpris440 SEK
Panasonic SG-2100 stereo system, skivspelare, radio och skivspelare
49390
Slutpris280 SEK
Harman Kardon HK 450 DC Amplifier / förstärkare
49389
Slutpris720 SEK
Philips, Technics, hi-fi stereo rack
49388
Slutpris1 100 SEK
Ritningshurts A1, teakfaner
49845
Ritningshurts A1, teakfaner
Slutpris400 SEK
Kockums, Malmö, schabloner för ubåtsdelar
49385
Slutpris340 SEK
Kjell Hallonsten, snidad väggtavla, öldrickande munkar
49386
Slutpris540 SEK
Gunnar Ander, Ystad Metall, katt med gonggong
49384
Slutpris120 SEK
Goebel, figuriner, 5st
49383
Goebel, figuriner, 5st
Slutpris100 SEK
Schramberg, germany, ostkupa i porslin, floral dekor
49382
Slutpris240 SEK
Hali, The internationel Magazine of fine carpets and textiles, nr 66-72 1993
49381
Slutpris160 SEK
Selterglas / ljuslyktor, rött glas, 8st
49380
Slutpris120 SEK
Emil Åberg (1864-1940), etsning, två fiskare
49378
Slutpris120 SEK
Souvlaki/kebab/grillspett, stål och mässing, 24st
49377
Slutpris120 SEK
Glastallrikar, 8st
49376
Glastallrikar, 8st
Slutpris140 SEK
Kurt Meyer Eberhardt (1895-1977), etsning, terrier
49375
Slutpris100 SEK
Militaria, mössor och axelklaffar med graden överstelöjtnant i Amfibiekåren
49371
Slutpris680 SEK
Aladåbform, koppar med skaft och fot av handsmitt järn, 1800-tal
49374
Slutpris100 SEK
 Staffan Gellerstedt, Pukeberg, skål på fot i glas
49373
Slutpris100 SEK
Diverse bordslampor, Ikea mm, 7st
49372
Slutpris100 SEK
Göran Bäck, Arabia, "Pop", kaffeservis, 10 delar
49370
Slutpris340 SEK
Kosta Boda, karaff, "Fyllesvin"
49369
Slutpris100 SEK
Stig Lindberg, Gustavsberg, fat med fiskform
49368
Slutpris180 SEK
WMF (Württembergische Metallwarenfabrik), jardinere i metall, jugend, tidigt 1900-tal
49367
Slutpris1 250 SEK
Bareuther, Germany, mockaservis, 22 delar
49366
Slutpris100 SEK
Yngve Ekstrand, olja på pannå, bordsstilleben
49365
Slutpris100 SEK
Brita af Klercker, olja på duk, ruiner vid berg
49362
Slutpris1 050 SEK
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, hus vid vatten
49363
Slutpris100 SEK
Noomi Backhausen & Paul Brandborg, Søholm, Denmar, vägglampor i stengods
49348
Slutpris1 350 SEK
Bridget Hall, H&M, reklamaffisch, "PUSH UP-BH 79:50", reklamkampanj 1994
49361
Slutpris100 SEK
Bridget Hall, H&M, reklamaffisch, "SPETSBODY 198:-", reklamkampanj 1994
49360
Slutpris100 SEK
Bridget Hall, H&M, reklamaffisch, "BYGEL-BH 59:50", reklamkampanj 1994
49359
Slutpris100 SEK
Nautica, block, prydnadsankare mm
49357
Slutpris240 SEK
Huger, "Sputnik", space age väderstation, termometer/hygrometer/barometer
49358
Slutpris440 SEK
Dörrhandtag i trä, lång modell för tex butiksdörr, 1950-tal
49356
Slutpris360 SEK