Kortast tid kvar
54956
Yayoi Kusama, utställningsaffisch, Louisiana 2015-2016
Aktuellt bud140 SEK
54957
Pablo Picasso, utställningsaffisch, Louisiana 1968
Aktuellt bud180 SEK
54958
Diverse smycken
Aktuellt bud140 SEK
54959
Stig Lindberg, Gustavsberg, "Melamin", fat i plast, 6st
Aktuellt bud100 SEK
54960
Viking, Plasto mm, fordon i plast, 18st
Startbud100 SEK
54961
Skandia Guld mm, bestick, brickor mm
Aktuellt bud100 SEK
54962
McCormick, Kockens Gourmet Kryddor, kryddställ med kryddkar
Aktuellt bud280 SEK
54963
Mattel, Barbie, Skipper och Midge
Aktuellt bud200 SEK
54964
Ilva, "Cuba", fåtölj, kromat stål, sits/rygg i läder
Startbud100 SEK
Värdering1 000 SEK
54965
Fiskars, ogräsbekämpning med ånga
Aktuellt bud100 SEK
54966
Skulptur i porslin, Afghan hund
Aktuellt bud180 SEK
54967
Bar/drink -/serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
54968
Göte Svensson, olja på duk, kvällspromenad
Aktuellt bud100 SEK
54969
Carl Knud Hansen, olja på duk, Moulin Rouge, Paris
Aktuellt bud140 SEK
54970
Tavla, textiltryck, Wayang-wong dansare
Startbud100 SEK
54971
Osvald Hartig (1885-1952), olja på pannå, "Fra fargelunden mod Frederickssund"
Aktuellt bud100 SEK
54972
Elsa Mårtensson, olja på duk, klippkust
Startbud100 SEK
54973
Norma, patron -/ammunitionstavla, olika kalibrar för jakt mm, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
Värdering4 000 SEK
54974
Målarstege i trä, 7 trappsteg
Startbud100 SEK
54975
Sortimenthylla i plåt
Aktuellt bud100 SEK
54976
Campingbord, ihopfällbart med 3 stolar
Aktuellt bud120 SEK
54977
Kärcher, terassborste, trall/platt med tillbehör
Aktuellt bud540 SEK
54978
Royal Copenhagen, "Princess", musselmalet, halvblond, kaffeservis, 27 delar
Aktuellt bud400 SEK
Värdering3 000 SEK
54979
Antonio Citterio, Flexform, "Timeless", fåtölj, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering3 000 SEK
54980
Skultuna, ljusstakar i mässing och porslin, floral dekor, 1980-tal, 1 par
Aktuellt bud160 SEK
Värdering800 SEK
54981
Soptunna i zink
Aktuellt bud160 SEK
54982
Piedestal i porslin med krukor, 3 delar
Startbud100 SEK
54983
Nanny Still, Riihimäen Lasi, Finland, "Apollo", ljusslykta i glas
Aktuellt bud180 SEK
54984
Gustavsberg, "Japan (Krasse)" servisdelar, 1800-tal, 11 delar
Aktuellt bud180 SEK
54985
Action Force mm, fordon och gubbar med tillbehör
Aktuellt bud100 SEK
54986
Skulptur, ägg i keramik
Startbud100 SEK
54987
Bengt Orup, Johansfors, "Strikt", karaff i glas
Aktuellt bud100 SEK
54988
C.Martinu, Spanien, figurin, rådjur med kid
Aktuellt bud100 SEK
54989
Black & Decker, sladdlös grästrimmer
Aktuellt bud100 SEK
54990
Insignia, märken, Svenska FN Bataljonen Cypern samt andra FN/UN märken
Aktuellt bud140 SEK
54995
Eva Jancke-Björk, Bo Fajans, Gefle, lockurna med floral reliefdekor
Startbud100 SEK
54997
Orfeo, Italien, dragspel i väska
Aktuellt bud840 SEK
55000
Kinesisk vas, Qing dynasti, samt japansk Satsuma vas
Aktuellt bud120 SEK
55001
Väska, Svenska Amerika Linien, 1900-tal
Startbud100 SEK
55004
Shotglas med whiskeyreklam, 6st
Startbud100 SEK
55009
Bordslampa i glas, troligen italiensk
Aktuellt bud100 SEK
55010
Ljusstakar i mässing, 1 par
Startbud100 SEK
55031
Diverse figuriner, skulpyrer mm, Steinböck-Email mm, 9 delar
Aktuellt bud100 SEK
55047
Luxor Radio typ 1176W, 1930/40-tal
Aktuellt bud100 SEK
55048
Philips Radio typ B3S 42 A, 1940/50-tal
Aktuellt bud100 SEK
55057
Kangoo Jumps, storlek 37-38, obegagnade
Startbud100 SEK
55173
Hängfotogenlampa, elektrifierad
Startbud100 SEK
55174
Ljuskrona, gustaviansk stil, mässing, glas och prismor
Startbud100 SEK
Öppettider
Måndag: 12:00 - 18:00
Torsdag: 12:00 - 20:00
Lördag: 09:00 - 14:00
Övriga dagar efter överenskommelse
Torsdag 15/8 16:00 - 20:00
© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.