10d 1h
Philips G7000 Videopack Computer samt spel
57173
Aktuellt bud120 SEK
10d 1h
Räths Fysisk-Politiska Jordglob, 1960-tal, glasglob
57174
Aktuellt bud100 SEK
10d 1h
Ytterfoder, flintgods, majolika, jugend
57175
Aktuellt bud200 SEK
10d 1h
Ytterfoder, keramik, 2st
57176
Ytterfoder, keramik, 2st
Aktuellt bud120 SEK
10d 1h
Adam Thylstrup, Nilsjohan, "Is-Sissi", ishink i rostfritt, glas och plast
57177
Startbud100 SEK
10d 1h
 Söholm, Danmark, vas i stengods
57178
Startbud100 SEK
10d 1h
Woods Ivory Ware, England, tallrikar med Kalle Anka dekor, 1950-tal, 2st
57179
Startbud100 SEK
10d 1h
Stolar, troligen Bröderna Sörheim, Norge, bok med blå galon, 4st
57180
Startbud100 SEK
10d 1h
Royal Copenhagen, "Musselmalet", ljusstakar, # 1/1138, helblond med genombruten kant, 1 par
57181
Aktuellt bud680 SEK
Värdering2 500 SEK
10d 1h
Vilhelm Bjerke Petersen, Rörstrand, "Abstrakta", skål i stengods
57182
Aktuellt bud100 SEK
Värdering600 SEK
10d 1h
Ledad kläd- och hattkrok av förnicklad mässing med totalt fyra krokar, 2st
57183
Aktuellt bud120 SEK
10d 1h
Knud Holscher, "LightArch", ljusstake i stål
57184
Aktuellt bud140 SEK
10d 1h
Sköldpadda i mässing
57185
Sköldpadda i mässing
Aktuellt bud120 SEK
10d 1h
Silverringar, totalt 177 gram
57186
Silverringar, totalt 177 gram
Aktuellt bud920 SEK
10d 2h
Svenska frimärken, postfriskt
57188
Svenska frimärken, postfriskt
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Hensoldt, Wetzlar, militär kikare, monokulär, 6 x 30, 1940/1989
57189
Aktuellt bud120 SEK
10d 2h
Miniatyrtavlor mm, 9st
57190
Miniatyrtavlor mm, 9st
Startbud100 SEK
10d 2h
Taklampa, glas och gulmetall
57191
Taklampa, glas och gulmetall
Startbud100 SEK
10d 2h
Taklampa, traditionell dansk lampa av omgjord Nilfiskdammsugare
57192
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
PowerForce borrhammare
57193
PowerForce borrhammare
Startbud100 SEK
10d 2h
Telefonhylla, teak och string, 1950/60-tal
57194
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Aga Transistor 3414 Radio
57195
Aga Transistor 3414 Radio
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Nitroglycerin AB, Gyttorp, trälåda för explosiv vara, II Klass
57196
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Taklampa, mässing, 4 ljuskällor
57197
Startbud100 SEK
10d 2h
Armbandsklockor, Seiko, Certina, Swanson, Sporty, Senlon, Casio, Rado mm
55586
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Lars Niklasson, pastell, porträtt
57199
Startbud100 SEK
10d 2h
Sven Öhrwall, olja på duk, blomsterstilleben
57200
Startbud100 SEK
10d 2h
E. Dukkert, olja på duk, skärgård
57201
Startbud100 SEK
10d 2h
Stort parti bokmärken/stycken
57202
Stort parti bokmärken/stycken
Aktuellt bud1 050 SEK
10d 2h
Vykort mm, julkort, påskkort, Malmömotiv mm
57203
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Okänd konstnär, krita, nakenmodell
57204
Startbud100 SEK
10d 2h
Louis Zelig, olja på duk, stilleben
57205
Startbud100 SEK
10d 2h
R. Lundkvist, olja på duk, fiskeläge
57206
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Fabian Lundqvist, litografi, dansös
57207
Aktuellt bud120 SEK
10d 2h
Brita af Klercker, teckning, skiss - förlaga till "Sotaren i Lund"
57208
Startbud100 SEK
10d 2h
Karl Lundborg, olja på duk, landskap
57209
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Gerog Nilsson, torrnål, "I pausen"
57210
Startbud100 SEK
10d 2h
Stefan Sjöberg, etsning/torrnål, komposition
57211
Startbud100 SEK
10d 2h
Toulouse Lautrec, litografier och teckningar, tryck, 10st
57212
Startbud100 SEK
10d 2h
Magnus Krook, litografier, kompositioner, 2st
57213
Startbud100 SEK
10d 2h
Gunnar Norrman, torrnål, "Höstdag"
57214
Aktuellt bud100 SEK
10d 2h
Stellan Widholm, olja på duk, polykromt ånglok
57215
Aktuellt bud120 SEK
10d 2h
Okänd konstnär, teckning, nakenmodell
57216
Startbud100 SEK
10d 2h
Okänd konstnär, blandteknik, komposition
57217
Startbud100 SEK
10d 2h
Hasse Andersson, Skanör, diverse litografier, gäss
57218
Aktuellt bud260 SEK
10d 2h
Bertil Gadö, olja på duk, fiskeläge
57219
Startbud100 SEK
10d 2h
Hans Johnfors, färgetsning, "Drömmen om frihet II"
57220
Startbud100 SEK
10d 2h
Hans Johnfors, akvarell, "Vinga"
57221
Startbud100 SEK