49767 Barglob, 1900-talets andra hälft

49767a_8dc4dc3083cd821_med.jpeg
  • 49767a_8dc4dc3083cd821_sm.jpeg
  • 49767b_8dc4dc30940ea5c_sm.jpeg
  • 49767c_8dc4dc30b5bb978_sm.jpeg
  • 49767d_8dc4dc30d590c9c_sm.jpeg
  • 49767e_8dc4dc30f3efc82_sm.jpeg
  • 49767f_8dc4dc3112ce8c2_sm.jpeg
  • 49767g_8dc4dc31317f566_sm.jpeg

På hjultrissor, invändig inredning för flaskor och glas.

  • Skick:Slitage, någon skada.
  • Storlek:Höjd 93cm, diameter 71cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK