14d 13h
Broschyr/vykortställ, ek med mässingsdetaljer, från Östra Vemmenhögs kyrka
54568
Aktuellt bud100 SEK
14d 13h
Rörstrand mm, syltkrus, blå(vit stenmassa, 2st
54569
Aktuellt bud100 SEK
14d 13h
Spegel med förgylld träram
54570
Spegel med förgylld träram
Aktuellt bud100 SEK
14d 13h
Johansfors Glasbruk, skål och fat i glas, 1950/60-tal
54571
Startbud100 SEK
14d 13h
Jyden mm, fotoramar, metall, 9st
54572
Aktuellt bud100 SEK
14d 13h
Sony TC-377 Tapecorder/rullbandspelare, 1970-tal
54573
Aktuellt bud140 SEK
14d 13h
Solveig Borggren Ehrenberg, olja på duk, kvinnoporträtt
54574
Aktuellt bud100 SEK
14d 13h
Maria Ericsson, Jie, cockerspaniel i keramik
54575
Startbud100 SEK
14d 13h
Boris Ninemae, olja på duk, "Väntan"
54576
Aktuellt bud560 SEK
Värdering6 000 SEK
14d 13h
Bokhylla/boksnurra i ek
54578
Bokhylla/boksnurra i ek
Aktuellt bud180 SEK
14d 13h
Carl Berndtsson (1902–1983), olja på duk, allé
54579
Startbud100 SEK
14d 13h
54580
Startbud100 SEK
14d 13h
Carl Berndtsson (1902–1983), olja på pannå, "Galeasen "Finlay" ålabodarna"
54581
Startbud100 SEK
14d 13h
Carl Berndtsson (1902–1983), olja på duk, fiskeläge
54582
Startbud100 SEK
14d 13h
Carl Berndtsson (1902–1983), olja på pannå, torgmiljö
54583
Aktuellt bud100 SEK
14d 13h
Rosemary Svanberg, etsning, komposition
54584
Aktuellt bud100 SEK
14d 13h
Leo Sjöblom, olja på pannå,
54585
Leo Sjöblom, olja på pannå,
Startbud100 SEK
14d 13h
Leif Ericson, olja på duk, riddarsporrar
54586
Startbud100 SEK
14d 13h
Ulf Onsberg, serigrafi, abstrakt komposition
54588
Aktuellt bud120 SEK
14d 13h
Ulf Onsberg, litografi, väg genom vegetation
54589
Startbud100 SEK
14d 13h
Sven Björk, litografi, "Novemberlandskap"
54590
Startbud100 SEK
14d 13h
Ulla Hurtig Andersson (1932-2016)
54591
Startbud100 SEK
14d 13h
Mats Hansén, olja på duk, komposition
54592
Aktuellt bud100 SEK
14d 13h
Terje Ythjall, litografier, "Variation av temat "Fish"", 2st
54593
Aktuellt bud100 SEK
14d 14h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fruktträd
54587
Startbud100 SEK
14d 14h
Per Cronqvist, etsning, takåsar
54594
Startbud100 SEK
14d 14h
Hans Verduyn, etsning, "Landskapsfärg"
54595
Startbud100 SEK
14d 14h
Arnold Hagström, litografi, snäcka
54596
Startbud100 SEK
14d 14h
Ove Olson, litografi, kvinnoporträtt
54597
Startbud100 SEK
14d 14h
Carl Julius, olja på duk, "Råå"
54598
Aktuellt bud120 SEK
14d 14h
Ove Olson, litografi, kvinnosiluett
54599
Startbud100 SEK
14d 14h
Göran Folcker, litografi, häst under natthimmel
54600
Startbud100 SEK
14d 14h
Finn Hjortskov Jensen, litografi, komposition
54601
Aktuellt bud100 SEK
14d 14h
Erling Gustafsson, litografi, "Vilan"
54602
Startbud100 SEK
14d 14h
Arne Aspelin, olja på duk, fiskeläge
54603
Startbud100 SEK
14d 14h
Magnus Blomdahl, handkolorerad litografi, katt i landskap
54604
Startbud100 SEK
14d 14h
Affisch, Andreas Andersson, AC Milan, autografed med dedikation
54605
Aktuellt bud100 SEK
14d 14h
Ove Olson, litografi, kanalvy
54606
Ove Olson, litografi, kanalvy
Startbud100 SEK
14d 14h
Gustav Rudberg, litografi, båt i bukt
54607
Aktuellt bud100 SEK
14d 14h
Siv Nordquist, olja på duk, "Kvällsbris"
54608
Startbud100 SEK
14d 14h
Åke Holm, träsnitt, bibliska motiv, 3st
54609
Aktuellt bud100 SEK
14d 14h
Gustav Rudberg, litografi, båtar på vatten
54610
Aktuellt bud100 SEK
14d 14h
Gustav Rudberg, litografi, båt vid kaj
54611
Aktuellt bud100 SEK
14d 14h
Åke Lexmon, utställningsaffisch, signerad
54612
Startbud100 SEK
14d 14h
Springwood Pottery, Mississippi, USA, vas i keramik
54613
Startbud100 SEK
14d 14h
Monica Bratt, Reijmyre, vinglas i blått glas, 4 delar samt andra vinglas i blått glas
54614
Startbud100 SEK
14d 14h
Skottorp Stengods, hallandsgryta och spilkum
54615
Startbud100 SEK
14d 14h
Plommonstop, Bernard, importerad av P.Borgquist Trelleborg, 1920-tal
54616
Aktuellt bud100 SEK