53166 Cigarr -/väggskåp i rikligt ornamenterat trä, 18/1900-tal

53166a_8dc999ab5f0ed03_med.jpeg
  • 53166a_8dc999ab5f0ed03_sm.jpeg
  • 53166b_8dc999ab73c763c_sm.jpeg
  • 53166c_8dc999ab99a7f43_sm.jpeg
  • 53166d_8dc999abc276a4e_sm.jpeg
  • 53166e_8dc999abe6a6790_sm.jpeg
  • 53166f_8dc999ac0b9c700_sm.jpeg
  • 53166g_8dc999ac2859c46_sm.jpeg
  • 53166h_8dc999ac36c9c82_sm.jpeg
  • 53166i_8dc999ac55306ec_sm.jpeg

Märkt "Cigarren".

  • Skick:Bruksslitage, lås fungerar ej, avslag, sprika i baksidan, glas saknas.
  • Storlek:Höjd 65cm.

Slagavgift (inkl. moms)30 SEK