54857
Hacka, WWII, US Army, m/1944
Aktuellt bud100 SEK
54858
Skruvtvingar, 16st
Startbud100 SEK
54859
Diverse verktyg, yxor, Sandviksågar mm
Aktuellt bud100 SEK
54860
Tyco, bilbanor, "Volvo Super Touring" & "Grand Prix"
Aktuellt bud100 SEK
54861
Mattel, diverse Barbiedockor
Startbud100 SEK
54862
Lådhurts i trä med innehåll
Startbud100 SEK
54863
Diverse fiskespön, spinn/mete, Reakt, Daiwa, ABU, Blue Fox mm
Aktuellt bud120 SEK
54864
Carl Grimberg, "Svenska folkets underbara öden", halvfranska band 1-11
Aktuellt bud100 SEK
54865
Mattel, Barbie, Cindy mm, flyttlåda med diverse dockkläder och tillbehör
Startbud100 SEK
54866
Fiskerullar, ABU Ambassadeur 5600 Plus, Mag II, Shimano, Mitchell, 5st
Aktuellt bud160 SEK
54867
Modellskepp i trä
Aktuellt bud100 SEK
54868
Sony Playstation2, PS2 med tillbehör
Aktuellt bud100 SEK
54869
Garcia Mitchell fiskerulle i kartong samt Shakespeare 2200m haspelhullar, 2st
Startbud100 SEK
54870
Mattel, diverse Barbiedockor
Aktuellt bud100 SEK
54871
Lisa Larson, Gustavsberg, "Charlotta" ur serien ABC-flickorna
Aktuellt bud1 250 SEK
Värdering3 000 - 3 500 SEK
54872
Per & Annelise Linnemann Schmidt, Palshus, Denmark, vas med harpälsglasyr, 1950/60-tal
Startbud100 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
54873
Bernice Mowry, Franklin Mint, "Passion of Cinderella", docka på ställning
Startbud100 SEK
54874
Royal, barncykel, 1960-tal
Startbud100 SEK
54875
Crescent, "Rodeo", barncykel, 1970-tal
Aktuellt bud500 SEK
54876
FR Brevettato,Italien, herrbetjänt i trä och mässing, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
54877
Noboru Nakamura för IKEA, "Poäng", fåtöljer, böjträ med textilsits, 1980/90-tall
Startbud100 SEK
54878
Texaco, lock/skylt i järn
Startbud100 SEK
54879
Fåtölj i rotting
Startbud100 SEK
54880
Lisa Larson, Gustavsberg, "Dora" ur serien ABC-flickorna
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
54881
Omega Seamaster Genéve,, herrklocka, 1968
Aktuellt bud160 SEK
Värdering3 000 SEK
54882
Lars Boëthius, olja på pannå, vinterlandskap
Startbud100 SEK
54883
Carlsberg Pilsner, inramad affisch
Startbud100 SEK
54884
Tage Ahlm, olja på duk, "Skåre fiskeläge"
Startbud100 SEK
54885
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Gislöv"
Startbud100 SEK
54886
Munktell, Fiat, DAF, Villiers mm, instruktionsböckerr mm för bil och traktor
Startbud100 SEK
54887
Wallendorf, figurin, dansös
Aktuellt bud120 SEK
54888
Eskil Skans, olja på pannå, "Limhamn"
Startbud100 SEK
54889
Gösta Bohm. linoleumtryck, "Fågelgala"
Startbud100 SEK
54890
Lizzie Nathansen, olja på duk, skata
Aktuellt bud100 SEK
54891
Tage E Nilsson, olja på pannå, landskap
Startbud100 SEK
54892
Wallendorf, figuriner, dansöser, 2st
Aktuellt bud100 SEK
54893
Gunnar Berglund, olja på duk, "Höstdagar Österlen"
Startbud100 SEK
54894
Olle Hallén, olja på duk, "Höstdagar Österlen"
Aktuellt bud100 SEK
54895
Erik Walter Persson, olja på duk, äng med ljung
Startbud100 SEK
54896
Carl Berndtsson (1902–1983), olja på duk, hustak
Startbud100 SEK
54897
Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, skål i keramik
Startbud100 SEK
54898
Wallendorf, figuriner, dansöser mm, 4st
Startbud100 SEK
54899
Tage E Nilsson, olja på pannå, fiskeläge
Startbud100 SEK
54900
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fruktstilleben
Startbud100 SEK
54901
Mazetti, plåtburk, tidigt 1900-tal
Startbud100 SEK
54902
Taklampa, Swedish Grace, glas och metall, 1900-tal
Startbud100 SEK
54903
Skulptur i gjutjärn, labrador, del av dörrstopp
Startbud100 SEK
54904
Rejmyre belysning, taklampa, mässing med prismor
Startbud100 SEK