21d 14h
Hacka, WWII, US Army, m/1944
54857
Hacka, WWII, US Army, m/1944
Aktuellt bud100 SEK
21d 14h
Skruvtvingar, 16st
54858
Skruvtvingar, 16st
Startbud100 SEK
21d 14h
Diverse verktyg, yxor, Sandviksågar mm
54859
Aktuellt bud100 SEK
21d 14h
Tyco, bilbanor, "Volvo Super Touring" & "Grand Prix"
54860
Aktuellt bud100 SEK
21d 14h
Mattel, diverse Barbiedockor
54861
Mattel, diverse Barbiedockor
Startbud100 SEK
21d 14h
Lådhurts i trä med innehåll
54862
Lådhurts i trä med innehåll
Startbud100 SEK
21d 14h
Diverse fiskespön, spinn/mete, Reakt, Daiwa, ABU, Blue Fox mm
54863
Aktuellt bud120 SEK
21d 14h
Carl Grimberg, "Svenska folkets underbara öden", halvfranska band 1-11
54864
Aktuellt bud100 SEK
21d 14h
Mattel, Barbie, Cindy mm, flyttlåda med diverse dockkläder och tillbehör
54865
Startbud100 SEK
21d 14h
Fiskerullar, ABU Ambassadeur 5600 Plus, Mag II, Shimano,  Mitchell, 5st
54866
Aktuellt bud160 SEK
21d 14h
Modellskepp i trä
54867
Modellskepp i trä
Aktuellt bud100 SEK
21d 14h
Sony Playstation2, PS2 med tillbehör
54868
Aktuellt bud100 SEK
21d 14h
Garcia Mitchell fiskerulle i kartong samt Shakespeare 2200m haspelhullar, 2st
54869
Startbud100 SEK
21d 14h
Mattel, diverse Barbiedockor
54870
Mattel, diverse Barbiedockor
Aktuellt bud100 SEK
21d 14h
Lisa Larson, Gustavsberg, "Charlotta" ur serien ABC-flickorna
54871
Aktuellt bud1 250 SEK
Värdering3 000 - 3 500 SEK
21d 14h
Per & Annelise Linnemann Schmidt, Palshus, Denmark, vas med harpälsglasyr, 1950/60-tal
54872
Startbud100 SEK
Värdering1 000 - 1 500 SEK
21d 14h
Bernice Mowry, Franklin Mint, "Passion of Cinderella", docka på ställning
54873
Startbud100 SEK
21d 14h
Royal, barncykel, 1960-tal
54874
Royal, barncykel, 1960-tal
Startbud100 SEK
21d 14h
Crescent, "Rodeo", barncykel, 1970-tal
54875
Aktuellt bud500 SEK
21d 14h
FR Brevettato,Italien, herrbetjänt i trä och mässing, 1900-talets andra hälft
54876
Startbud100 SEK
21d 14h
Noboru Nakamura för IKEA, "Poäng", fåtöljer, böjträ med textilsits, 1980/90-tall
54877
Startbud100 SEK
21d 14h
Texaco, lock/skylt i järn
54878
Texaco, lock/skylt i järn
Startbud100 SEK
21d 14h
Fåtölj i rotting
54879
Fåtölj i rotting
Startbud100 SEK
21d 14h
Lisa Larson, Gustavsberg, "Dora" ur serien ABC-flickorna
54880
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 - 3 000 SEK
21d 14h
Omega Seamaster Genéve,, herrklocka, 1968
54881
Aktuellt bud160 SEK
Värdering3 000 SEK
21d 14h
Lars Boëthius, olja på pannå, vinterlandskap
54882
Startbud100 SEK
21d 14h
Carlsberg Pilsner, inramad affisch
54883
Startbud100 SEK
21d 14h
Tage Ahlm, olja på duk, "Skåre fiskeläge"
54884
Startbud100 SEK
21d 14h
Karl Lundborg, olja på duk, "Motiv från Gislöv"
54885
Startbud100 SEK
21d 14h
Munktell, Fiat, DAF, Villiers mm, instruktionsböckerr mm för bil och traktor
54886
Startbud100 SEK
21d 14h
Wallendorf, figurin, dansös
54887
Wallendorf, figurin, dansös
Aktuellt bud120 SEK
21d 14h
Eskil Skans, olja på pannå, "Limhamn"
54888
Startbud100 SEK
21d 14h
Gösta Bohm. linoleumtryck, "Fågelgala"
54889
Startbud100 SEK
21d 15h
Lizzie Nathansen, olja på duk, skata
54890
Aktuellt bud100 SEK
21d 15h
Tage E Nilsson, olja på pannå, landskap
54891
Startbud100 SEK
21d 15h
Wallendorf, figuriner, dansöser, 2st
54892
Aktuellt bud100 SEK
21d 15h
Gunnar Berglund, olja på duk, "Höstdagar Österlen"
54893
Startbud100 SEK
21d 15h
Olle Hallén, olja på duk, "Höstdagar Österlen"
54894
Aktuellt bud100 SEK
21d 15h
Erik Walter Persson, olja på duk, äng med ljung
54895
Startbud100 SEK
21d 15h
Carl Berndtsson (1902–1983), olja på duk, hustak
54896
Startbud100 SEK
21d 15h
Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, skål i keramik
54897
Startbud100 SEK
21d 15h
Wallendorf, figuriner, dansöser mm, 4st
54898
Startbud100 SEK
21d 15h
Tage E Nilsson, olja på pannå, fiskeläge
54899
Startbud100 SEK
21d 15h
Oidentifierad konstnär, olja på duk, fruktstilleben
54900
Startbud100 SEK
21d 15h
Mazetti, plåtburk, tidigt 1900-tal
54901
Startbud100 SEK
21d 15h
Taklampa, Swedish Grace, glas och metall, 1900-tal
54902
Startbud100 SEK
21d 15h
Skulptur i gjutjärn, labrador, del av dörrstopp
54903
Startbud100 SEK
21d 15h
Rejmyre belysning, taklampa, mässing med prismor
54904
Startbud100 SEK