23d 13h
North Light, "Viktor", skrivbordslampa
56379
Startbud100 SEK
23d 13h
Franz Anton Mehlem, Royal Bonn, Tyskland, ytterfoder, jugend
56380
Startbud100 SEK
23d 13h
Vägglampa, "Bärnstenslampa"
56381
Vägglampa, "Bärnstenslampa"
Startbud100 SEK
23d 13h
Erik Höglund, Boda, karaff med ansiktsporträtt med hästsvans i relief
56382
Startbud100 SEK
23d 13h
Nils Landberg, Orrefors, karaff med jaktgravering, 1940/50-tal
56383
Startbud100 SEK
23d 13h
Olympus OM-2 systemkamera med diverse objektiv, blixt, manualer och väska
56384
Aktuellt bud100 SEK
Värdering1 000 SEK
23d 13h
Bengt Böckman, Färglitografi, "Steves Friend"
56385
Startbud100 SEK
23d 13h
Alain Berck-Vitz, färglitografi, komposition
56386
Startbud100 SEK
23d 13h
Lennart Aschenbrenner, litografi, komposition
56387
Startbud100 SEK
23d 13h
Boris Ninemae, olja på duk, "Söndags-afton"
56388
Aktuellt bud9 000 SEK
Värdering15 000 SEK
23d 13h
Oidentifierad konstnär, akvarell, landskap
56389
Startbud100 SEK
23d 13h
Göte Svensson, olja på duk, motiv från Palermo
56390
Startbud100 SEK
23d 13h
Svenska MAD, inbundna årgångar, 1980-1988
56391
Startbud100 SEK
23d 13h
Gunnar Norrman, torrnål, "Regnby", "Höstmorgon", "Ebbtid", "Höstdag", 4st
56392
Startbud100 SEK
Värdering2 500 SEK
23d 13h
Karta öfver Lundhög i Gylle Socken Skytts Härad Malmöhus Län upprättad år 1897 af Mårten Sörensson
56393
Startbud100 SEK
23d 13h
Ola Billgren, litografi, läsande man
56394
Startbud100 SEK
Värdering1 500 SEK
23d 13h
Peter Buffet, blandteknik, figurkomposition
56395
Startbud100 SEK
23d 13h
Ursula Krause-Oehme, litografi, stilleben
56396
Startbud100 SEK
23d 13h
56397
Startbud100 SEK
23d 13h
Smurfar, 20st
56398
Smurfar, 20st
Startbud100 SEK
23d 13h
Svenska silvermynt, 40-60% silver, totalt 787 gram
56399
Startbud100 SEK
23d 13h
Ola Billgren, offsettryck, kvinna i säng
56400
Startbud100 SEK
Värdering1 500 SEK
23d 13h
Boris Ninemae, olja på duk, "Fjäll-vandrare"
56401
Startbud100 SEK
Värdering8 000 SEK
23d 13h
Plexgear, 35mm filmskanner
56402
Plexgear, 35mm filmskanner
Startbud100 SEK
23d 13h
Josef Lorenzl, efter, skulptur i mässing, dansande kvinna, monterad på fat
56403
Startbud100 SEK
23d 13h
Rosemary Svanberg, litografi/akvarell, surrealistisk figurkomposition
56404
Startbud100 SEK