57613
Gunnar Hansson, Lomma, skål i keramik samt annan skål
Startbud100 SEK
57614
Johnny Loco, Danmark, damcykel med låda
Startbud100 SEK
Värdering4 000 SEK
56723
John Russel, "Ghost Candelabra", kandelaber i akryl och glas,
Startbud100 SEK
56715
Maria Boczewska, litografi, körsbär
Startbud100 SEK
Värdering1 000 SEK
56709
Startbud100 SEK
Värdering1 000 SEK
56707
Torborg Lindberg-Karlsson, skurna bemålade trägubbar, samefamilj, 3st
Startbud100 SEK
Värdering4 000 SEK
56682
Sidobord, teak
Startbud100 SEK
56568
Bordsur, Louis XV-stil, 1900-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering3 000 SEK
56544
Bordslampa med hästskulptur, 3 ljuskällor
Startbud100 SEK
Värdering1 500 SEK
56543
Romanet Morbier, Frankrike, bordsur, boulle-stil, 1900-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering3 000 SEK
56496
Karin Larsson, "Näckroslampan", taklampa efter Carl Larsson, vitlackerad plåt med inre glaskupa
Startbud100 SEK