54953
Olga Semanova, akvarell, figurkomposition
Startbud100 SEK
54954
Maj-Britt Rudnert, akvarell, uppdragna båtar
Startbud100 SEK
54955
Skåne-Slöjd, kulljusstakar, större modell, 1 par
Aktuellt bud100 SEK
54956
Yayoi Kusama, utställningsaffisch, Louisiana 2015-2016
Aktuellt bud100 SEK
54957
Pablo Picasso, utställningsaffisch, Louisiana 1968
Startbud100 SEK
54958
Diverse smycken
Startbud100 SEK
54959
Stig Lindberg, Gustavsberg, "Melamin", fat i plast, 6st
Startbud100 SEK
54960
Viking, Plasto mm, fordon i plast, 18st
Startbud100 SEK
54961
Skandia Guld mm, bestick, brickor mm
Startbud100 SEK
54962
McCormick, Kockens Gourmet Kryddor, kryddställ med kryddkar
Startbud100 SEK
54963
Mattel, Barbie, Skipper och Midge
Startbud100 SEK
54964
Ilva, "Cuba", fåtölj, kromat stål, sits/rygg i läder
Startbud100 SEK
Värdering1 000 SEK
54965
Fiskars, ogräsbekämpning med ånga
Startbud100 SEK
54966
Skulptur i porslin, Afghan hund
Startbud100 SEK
54967
Bar/drink -/serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
54968
Göte Svensson, olja på duk, kvällspromenad
Startbud100 SEK
54969
Carl Knud Hansen, olja på duk, Moulin Rouge, Paris
Startbud100 SEK
54970
Tavla, textiltryck, Wayang-wong dansare
Startbud100 SEK
54971
Osvald Hartig (1885-1952), olja på pannå, "Fra fargelunden mod Frederickssund"
Startbud100 SEK
54972
Elsa Mårtensson, olja på duk, klippkust
Startbud100 SEK
54973
Norma, patron -/ammunitionstavla, olika kalibrar för jakt mm, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering4 000 SEK
54974
Målarstege i trä, 7 trappsteg
Startbud100 SEK
54975
Sortimenthylla i plåt
Startbud100 SEK
54976
Campingbord, ihopfällbart med 3 stolar
Startbud100 SEK
54977
Kärcher, terassborste, trall/platt med tillbehör
Startbud100 SEK
54978
Royal Copenhagen, "Princess", musselmalet, halvblond, kaffeservis, 27 delar
Startbud100 SEK
Värdering3 000 SEK
54979
Antonio Citterio, Flexform, "Timeless", fåtölj, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering3 000 SEK
54980
Skultuna, ljusstakar i mässing och porslin, floral dekor, 1980-tal, 1 par
Startbud100 SEK
Värdering800 SEK
54981
Soptunna i zink
Startbud100 SEK