21d 15h
Olga Semanova, akvarell, figurkomposition
54953
Startbud100 SEK
21d 16h
Maj-Britt Rudnert, akvarell, uppdragna båtar
54954
Startbud100 SEK
21d 16h
Skåne-Slöjd, kulljusstakar, större modell, 1 par
54955
Aktuellt bud100 SEK
21d 16h
Yayoi Kusama, utställningsaffisch, Louisiana 2015-2016
54956
Aktuellt bud100 SEK
21d 16h
Pablo Picasso, utställningsaffisch, Louisiana 1968
54957
Startbud100 SEK
21d 16h
Diverse smycken
54958
Diverse smycken
Startbud100 SEK
21d 16h
Stig Lindberg, Gustavsberg, "Melamin", fat i plast, 6st
54959
Startbud100 SEK
21d 16h
Viking, Plasto mm, fordon i plast, 18st
54960
Startbud100 SEK
21d 16h
Skandia Guld mm, bestick, brickor mm
54961
Startbud100 SEK
21d 16h
McCormick, Kockens Gourmet Kryddor, kryddställ med kryddkar
54962
Startbud100 SEK
21d 16h
Mattel, Barbie, Skipper och Midge
54963
Startbud100 SEK
21d 16h
Ilva, "Cuba", fåtölj, kromat stål, sits/rygg i läder
54964
Startbud100 SEK
Värdering1 000 SEK
21d 16h
Fiskars, ogräsbekämpning med ånga
54965
Startbud100 SEK
21d 16h
Skulptur i porslin, Afghan hund
54966
Startbud100 SEK
21d 16h
Bar/drink -/serveringsvagn, 1900-talets andra hälft
54967
Startbud100 SEK
21d 16h
Göte Svensson, olja på duk, kvällspromenad
54968
Startbud100 SEK
21d 16h
Carl Knud Hansen, olja på duk, Moulin Rouge, Paris
54969
Startbud100 SEK
21d 16h
Tavla, textiltryck, Wayang-wong dansare
54970
Startbud100 SEK
21d 16h
Osvald Hartig (1885-1952), olja på pannå, "Fra fargelunden mod Frederickssund"
54971
Startbud100 SEK
21d 16h
Elsa Mårtensson, olja på duk, klippkust
54972
Startbud100 SEK
21d 16h
Norma, patron -/ammunitionstavla, olika kalibrar för jakt mm, 1900-talets andra hälft
54973
Startbud100 SEK
Värdering4 000 SEK
21d 16h
Målarstege i trä, 7 trappsteg
54974
Målarstege i trä, 7 trappsteg
Startbud100 SEK
21d 16h
Sortimenthylla i plåt
54975
Sortimenthylla i plåt
Startbud100 SEK
21d 16h
Campingbord, ihopfällbart med 3 stolar
54976
Startbud100 SEK
21d 16h
Kärcher, terassborste, trall/platt med tillbehör
54977
Startbud100 SEK
21d 16h
Royal Copenhagen, "Princess", musselmalet, halvblond, kaffeservis, 27 delar
54978
Startbud100 SEK
Värdering3 000 SEK
21d 16h
Antonio Citterio, Flexform, "Timeless", fåtölj, 2000-tal
54979
Startbud100 SEK
Värdering3 000 SEK
21d 16h
Skultuna, ljusstakar i mässing och porslin, floral dekor, 1980-tal, 1 par
54980
Startbud100 SEK
Värdering800 SEK
21d 16h
Soptunna i zink
54981
Soptunna i zink
Startbud100 SEK